Obchodní zástupce Východní Čechy

Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Popis pozice

Nabízíme stabilní a zajímavou práci pro mírně zkušeného obchodníka, který dokáže jednat s klienty, zaujmout je a dotáhnout obchod do zdárného konce. Technické myšlení je velkou výhodou ne-li podmínkou. Příležitost pro ty, co chtějí být aktivní a nebojí se argumentovat.

Naším klientem je specialista v oblasti packagingu (průmyslové obalové materiály), uznávaná společnost se sídlem na Jižní Moravě. Vaším teritoriem bude oblast Východní Čechy!

Vaším úkolem bude:

Rozvoj prodeje u svěřeného portfolia zákazníků s důrazem na ziskovost ve svěřeném teritoriu
Získávání nových zákazníků a vyhledávání nových příležitostí na trhu v oblasti exportního balení
Servis a udržování vztahů se stávajícími zákazníky.
Určení vlastního plánu prodeje jednotlivým zákazníkům na základě jeho potřeb, tržního podílu, profitability
Detailní příprava a vedení prodejního jednání (stanovení cen, podmínek...)
Aktivní účast na marketingových akcích
Získávání a zpracování relevantních informací o trhu, cenách a konkurenci

Profil kandidáta

SŠ vzdělání technického směru
minimálně 2 roky zkušeností v prodeji nebo výrobě
znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
MS Office
ochota cestovat po regionu
týmový hráč, rychlé rozhodování, dynamičnost a spolehlivost, schopnost argumentace

Nabízíme

práce formou home office
veškeré potřebné vybavení ( auto – pro soukromé použití, počítač, telefon, tiskárnu )
odpovídající mzdové ohodnocení
stabilní uplatnění v profitující společnosti
profesní rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2514063  Datum zveřejnění: 13.5.2016