Pracovník back office - logistika

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Máte zkušenosti v přepravním, výrobním nebo provozním prostředí na oddělení administrativy či financí? Jste komunikativní osoba se zaměřením na detail?

Chyťte svou novou pracovní příležitost a staňte se tak součástí nadnárodní společnosti! K úspěchu také potřebujete dobrou znalost anglického jazyka.

Přijímáme zaměstnance na nově otevřená pracovní místa. Místo výkonu práce v jedné z poboček společnosti v okrese Chrudim.

Náplň práce:

  • účast při správě dokumentací a účetních výkazů pro autodopravce
  • administrativní činnost a komunikace s nákladní dopravou
  • příjem, přezkoumání a rozhodnutí o pohledávkách autodopravců
  • správa odpočtů a různých plateb pro účty dopravců
  • odsouhlasování jejich účtů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na administrativním oddělení pro přepravu, dopravu nebo ve finanční společnosti
  • dobrá znalost anglického jazyka - min. B2
  • znalost systému SAP - výhodou znalost obdobného systému
  • schopnost řešit věci samostatně a pracovat zároveň v prostředí týmu, zaměření na zákazníka

Nabízíme

  • velmi dobré pracovní podmínky
  • působení v zahraniční společnosti a využití cizího jazyka
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • smlouva na dobu neurčitou
  • závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2519106  Datum zveřejnění: 20.6.2016