Obchodně technický zástupce pro oblast Čechy

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobce čerpací a drtící techniky, hledáme motivované kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce pro region Čechy

Náplň práce:
• obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi
• vyhledávání nových perspektivních zákazníků
• prezentace produktů
• poskytování technického poradenství
• zajišťování komplexního servisu zákazníkům

Požadavky:
• VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru
• technické i obchodní znalosti
• orientace na trhu čerpací techniky (přednostně vodárenství, průmysl)
• samostatnost a odpovědnost
• znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
• pracovní poměr na HPP
• odborné zázemí zahraniční společnosti, zaškolení v Německu
• vlastní organizace času, možnost pracovat z domu
• služební auto k soukromému použití
• motivační ohodnocení pracovního výkonu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2524048  Datum zveřejnění: 24.5.2016