Kontrolor subdodávek

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro italskou stavební společnost, která patří mezi špičku ve svém oboru, hledáme pracovité zaměstnance na dobu určitou (18-24 měsíců), při šestidenním pracovním týdnu, s pokročilou znalosti anglického jazyka, na oplátku nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení a nenahraditelnou zkušenost.

  • Příprava materiálů a kontrola dodávek
  • Asistence při změnách v projektu nebo cenové rámci
  • Spolupráce při hledání dodavatelů a vyjednávání s nimi
  • Kontrola víceprací, zajišťování správných cen a vyfakturovaných částek
  • Kontrola jakýchkoliv změn a žádostí o změnu ze strany kontraktora
  • Příprava měsíční finanční zprávy pro vedení

Profil kandidáta

  • 2 a více let zkušeností ve stavebnictví
  • Anglický jazyk na úrovni B2 a vyšší
  • Pracovitost, komunikativní vystupování

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Podílení se na zajímavém projektu
  • Stravenky, vyšší fond dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2529612  Datum zveřejnění: 23.5.2016