Produktový specialista/inženýr

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodního leadera ve vývoji a výrobě spotřební elektroniky, hledáme kandidáty s technickými zkušenostmi v oblasti zobrazovací techniky.

  • Prezentování produktů a jejich technické parametry (česky i anglicky) zákazníkům, partnerům a systémovým integrátorům, včetně proškolování
  • Technická podpora Key Account Managera v jednání zákazníky a při tvorbě podkladů pro tendry
  • Komunikace s programátory systémových integrátorů, kteří modifikují SW prostřednictvím SDK
  • Spolupráci na implementaci technických řešení, mimo jiné sestavování videostěny včetně propojení jednotlivých monitorů, zapojení externích media playerů

Profil kandidáta

  • Anglický jazyk na aktivní úrovni (prezentace i komunikace s centrálou v AJ)
  • Technická zdatnost, schopnost prezentování, komunikativnost
  • Ideálně zkušenosti ze signage monitorů a hotelových TV
  • Znalost HTML5, zkušenosti se správou sítí a mobilními technologiemi (DLNA, NFC, Miracast atd.) pro připojení mobilních zařízení k hotelovým TV
  • Znalost hotelových systémů je výhodou

Nabízíme

  • Práce v mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • mobil, notebook, služební automobil i pro soukromé účely, stravenky 100Kč, 2/3 příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek na sport (2400 Kč/ rok), penzijní připojištění 750 Kč (po 18 měsících)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2533183  Datum zveřejnění: 26.4.2016