Technický a obchodní zástupce se stavebninami

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Beroun, Okres Příbram

Popis pozice

Náš klient, významná mezinárodní společnost působící na trhu se stavebními materiály, hledá obchodní zástupce s přesahem do stavebnictví. Vaším úkolem bude prodej stavebních systémů a poskytování technického poradenství zejména pro klíčové zákazníky. Hledáme seniory s vlastními klienty i juniory, kterým bude portfolio klientů poskytnuto.

  • prodej produktů společnosti (fasády, omítky, zateplovací systémy, lité potěry)
  • progresivní rozvoj svěřeného regionu
  • péče a rozvoj obchodní sítě daného regionu
  • školení spolupracujících firem
  • komunikace s projektanty, investory, stavbyvedoucími
  • dlouhodobá spolupráce na jednotlivých projektech

Profil kandidáta

  • obchodníka s intuicí a aktivním přístupem
  • schopného manažera
  • odborníka v oblasti stavebnictví (i absolvent VŠ s obchodní zkušeností)
  • energického a angažovaného profesionála
  • kandidáta s prokazatelnými výsledky, schopného pracovat pod tlakem
  • bydliště na jihozápad od Prahy vítáno

Nabízíme

  • samostatnou práci ve svěřeném regionu
  • odpovědnost za výsledky
  • práci u předního výrobce stavebních materiálů
  • zázemí špičkové společnosti s vyspělou firemní kulturou
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • inovativní přístup k řešení problémů
  • propracovaný systém školení
  • motivující platového ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2539362  Datum zveřejnění: 30.5.2016