Technik se znalostí svařování

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro rodinný podnik založený v roce 1850 hledáme kandidáty, kteří mají ambici stát se programátorem svařovacího robota! Nabízíme Vám stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti a zajímavé finanční ohodnocení!

  • Tvorba svařovacích programů
  • Offline programování pomocí programovacího softwaru
  • Odladění svařovacích programů na robotizovaných pracovištích
  • Vyhledávání potenciálů a předkládání návrhů na zlepšování procesů svařování

Profil kandidáta

  • Odborná praxe ve strojírenství
  • Praktické zkušenosti se svařováním
  • Znalost práce s PC
  • Schopnost samostatného řešení problémů

Nabízíme

  • zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnosti osobního i profesního rozvoje - celou řadu školení a certifikací
  • vánoční odměna a odměna na dovolenou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce pro zaměstnance
  • firemní benefitní program

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2542158  Datum zveřejnění: 2.5.2016