Finanční účetní

Okres Písek

Popis pozice

  • kompletní zpracování firemního účetnictví
  • samostatné účtování vybraných oblastí
  • účtování v souladu se zákony a předpisy společnosti
  • přípravu podkladů pro IFRS výkazy
  • spolupráci s auditory, daňovým poradcem a příslušnými státními institucemi

  • vedení podvojného účetnictví

  • reporting do mateřské společnosti v Německu

Profil kandidáta

znalost legislativy, účetních standardů, podvojného účetnictví, daňové problematiky (zejm. DPH, DPPO)
  • zkušenosti s tvorbou účetní závěrky, výroční zprávy
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • zkušený uživatel práce na PC
  • NJ výhodou
  • orientace v IFRS výhodou

Nabízíme

Platové ohodnocení dle praxe a zkušeností

· Bonusy/ prémie

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Příspěvek na dopravu a stravování

· 5 týdnů dovolené

· Jazyková a odborná školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2542327  Datum zveřejnění: 2.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25 000,-Kč