IT administrátor

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro italskou stavební společnost, která patří mezi špičku ve svém oboru, hledáme schopné zaměstnance, kterým nevadí pracovat šest dní v týdnu a kteří mají pokročilou znalost anglického jazyka, na oplátku pak nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení a nenahraditelnou zkušenost s mezinárodním projektem, který v Čechách nemá obdoby.

  • správa HW, instalace a konfigurace sítě
  • správa lokální počítačové sítě, řešení problémů
  • update/upgrade uživatelských stanic
  • monitorování počítačových služeb a SW, inventura HW a SW
  • zajišťování technické podpory uživatelům sítě včetně zaškolení
  • zajištění kapacity a efektivity HW, SW a komunikačních služeb
  • reporting dle potřeb managementu, spolupráce s centrálou v Itálii
  • zajištění a zlepšovaní IT bezpečnosti

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou, IT nebo příbuzné technické zaměření
  • požadovaná praxe v oboru alespoň 2 roky
  • aktivní znalost AJ a ČJ
  • znalost počítačových sítí založených na produktech společnosti Microsoft
  • pečlivost a samostatnost
  • zájem o další vzdělávání
  • flexibilita a pracovitost

Nabízíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Podílení se na zajímavém projektu
  • Stravenky, 5. týden dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2549482  Datum zveřejnění: 15.8.2016