Obchodní zástupce

Jihočeský kraj, České Budějovice, Okres České Budějovice

Popis pozice

Jste obchodník s dravou energií a komunikativní angličtinou? Jste technicky zdatný se schopností rozvíjet obchod nejen v ČR ale i v celé Evropě? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
  • Vyhledávání nových obchodní příležitostí v oblasti povrchových úprav materiálů pro textilní průmysl v ČR i Evropě
  • Budování a udržování vztahů s klíčovými zákazníky
  • Odborné poradenství
  • Zpracování cenových nabídek

Co očekáváme:
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Prokazatelná praxe v oboru, v textilním průmyslu výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dynamickou, různorodou práci
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Fixní plat + bonusový systém odměňování
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2550701  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fix + bonusová složka