Hlavní účetní

Královéhradecký kraj

Popis pozice

  • Příprava měsíčních, kvartálních a ročních reportů (dle US GAAP, CZ statutárních a korporátních pravidel)
  • Příprava finančních, účetních a daňových reportů pro orgány státní správy
  • Rekonciliace účtů
  • Práce v systému Oracle
  • Vytváření reportů a analýz dle aktuálních potřeb

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (ekonomického zaměření výhodou)
  • Nejméně 3 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Schopnost plynně komunikovat v AJ
  • Velmi dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Vysoké etické a morální standardy

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • Možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti
  • Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, ...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2552930  Datum zveřejnění: 10.6.2016