Senior test inženýr

Brno - město

Popis pozice

Máte zkušenosti s testováním software na Linuxu v embedded zařízeních a se sítěmi? Chcete pracovat na mezinárodních projektech? Pak by Vás mohla zajímat naše nabídka.

Pro společnost, která nabízí technické zařízení a programové vybavení pro řídící systémy a servis datových sítí, hledáme zkušeného až profesionálního Senior test inženýra!

Perfektní pracovní místo v Brně.

Náplň práce:

  • Návrh a tvorba testovacích scénářů s pomocí automatizované testovací platformy.
  • Opakovaná kontrola již existujících testovacích plánů, definování strategie testování.
  • Kontrola a spolupráce na tvorbě software a jeho architektury.
  • Rozhodování o tom, co, a jakým způsobem má být pokryto testovacími scénáři.
  • Pomoc s dalším rozvojem automatizované testovací platformy.
  • Testování jak manuálně, tak s pomocí automatizované testovací platformy.
  • Příprava testovacích reportů a podkladů pro rozhodnutí o vydání produktu.
  • Reprodukování nahlášených chyb a pomoc při hledání jejich příčin.
  • Spolupráce při analýze, odhadech a plánování, dodržování priorit projektů.

Profil kandidáta

  • Hluboká znalost testování software.
  • Schopnost porozumění programů v jazyce C a jednoduchý vývoj.
  • Dobrý přehled a porozumění operačním systémům založených na Linuxu a open source.
  • Zkušenost s bezdrátovými sítěmi a sítěmi obecně.
  • Zkušenost s tvorbou skriptů (bash) a vývojem testovacích scénářů.
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu.
  • Znalost anglického jazyka – střední úroveň slovem i písmem

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Kariérní růst v technického odborníka na danou oblast
  • Mzdové ohodnocení dle počtu let zkušeností a dosažených znalostí
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí neustále se rozvíjející společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Externí a interní školení a certifikace
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2553731  Datum zveřejnění: 9.5.2016