Mistr skladu

Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu přijmeme zkušené pracovníky ze skladového hospodářství. Přijďte pracovat pro nově vzniklou společnost, která vyrábí plastové doplňky pro automobilový průmysl! Simoldes Plasticos jako nový zaměstnavatel regionu!

Zastřešení skladového hospodářství v prostředí výrobní společnosti

Vedení týmu 12ti pracovníků

Aktivní spolupráce při přijímání materiálu

Organizování logistického uspořádání

Profil kandidáta

min. SOU vzdělání

ochota pracovat na 3 směny

zkušenosti s vedením lidí výhodou

praxe ve skladovém hospodářství

průkaz VZV výhodou

schopnost zvládat stres, komunikativní dovednosti

Nabízíme

spolupráci při rozjezdu nového závodu
odpovídající platové ohodnocení
firemní benefity
stabilní zázemí mezinárodní a prosperující společnosti
25 dní dovolené
příspěvek na stravné

Zaujla Vás pozice? Pak neváhejte, pošlete nám Váš životopis a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2558921  Datum zveřejnění: 20.6.2016