Vedoucí technického oddělení

Táborsko, Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

  • Plánování a řízení údržby strojů, zařízení a budov
  • Sledování a optimalizace nákladů na údržbu
  • Plánování a realizace technických projektů
  • Zavádění technických a technologických změn
  • Operativní řešení problémů

Co očekáváme od Vás:
  • SŠ / VŠ technického směru
  • Praxi alespoň 5 let na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost AJ, popř. NJ
  • Pokročilou znalost práce na PC (AutoCAD výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Výborné komunikační dovednosti, samostatnost , kritické myšlení
  • Časová flexibilita, ŘP sk. B

Profil kandidáta

organizační schopnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita

Nabízíme

  • Různorodou, odbornou práci ve stabilní a stále rostoucí společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení dle praxe
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2560715  Datum zveřejnění: 13.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou