Projektant VN a NN

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Popis pozice

 projektování venkovních a kabelových tras VN a NN
 technické a inženýrské činnosti, projednávání pozemků
 technické konzultace, projednání dokumentace se zákazníkem
 koordinace s jinými projekty
 komunikace s externími subjekty

Požadavky:
 vzdělání SŠ/VŠ obor elektrotechnický (elektroenergetika, silová elektrotechnika apod.)
 znalost práce s běžným SW, znalost ACAD a MicroStation výhodou
 osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice
 autorizace technického zaměření staveb výhodou
 řidičský průkaz skupiny B
 ochotu cestovat – působiště Středočeský kraj

Nabízíme

 ohodnocení odpovídající zkušenostem
 benefity, 13. plat
 zázemí stabilní společnosti
 široké možnosti osobního rozvoje
 týden dovolené navíc
 jazykové vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2561090  Datum zveřejnění: 13.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 Kč - 40 000 Kč