Obchodník s osvětlovací technikou

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Popis pozice

Naším klientem je významný dovozce a distributor světelných zdrojů a svítidel, mezi jehož klienty patří celá řada mezinárodních řetězců s celostátních působností. Tato společnost v současné době rozšiřuje svůj obchodní tým a hledá schopné juniory nebo již zkušené obchodníky, aby rozšířili síť odběratelů i o menší společnosti.

  • Akvizice nových společností, péče o klienty
  • Cenotvorba, zpracovávání nabídek, cenová vyjednávání, realizace prodejů
  • Spolupráce s projekčním a administrativním oddělením společnosti
  • Reporting vedení

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně technicky zaměřené
  • Zkušenost s obchodem velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Chuť učit se a profesionální vystupování

Nabízíme

  • Práci ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Příspěvek na automobil, nebo služební automobil (po dohodě možno využívat k osobním účelům)
  • Služební telefon a notebook nebo příspěvek na ně
  • Zajímavé finanční ohodnocení, které se do půl roku bude pohybovat na 50 000,-Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2563816  Datum zveřejnění: 16.5.2016