Operátor prodeje

Praha

Popis pozice

Pro stabilní společnost působící na českém trhu s energiemi již 14 let hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora prodeje
Pokud Vás baví komunikace se zákazníkem po telefonu, máte příjemný verbální projev a máte rádi administrativní činnost, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:
• zpracování přijatých poptávek po dodávkách energií
• emailová a telefonická komunikace se zákazníky (domácnosti, firemní zákazníci) – pasivní linka
• administrativní zastřešení procesu - uzavření smlouvy, práce s interními systémy, zanesení dat do interní databáze

Požadavky:
• SŠ/VŠ
• znalost anglického jazyka alespoň na základní komunikativní úrovni (přepojení telefonu)
• uživatelská znalost práce na PC
• dobré komunikační schopnosti, přirozený a kulturní projev slovem i písmem
• zkušenost se zpracováním emailových, telefonických a písemných objednávek

Nabízíme:
• práci na HPP
• příjemné pracovní prostředí v lokalitě Praha 8 Karlín
• zajímavý systém benefitů – motivační program pro zaměstnance, 3 sickdays, stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2563982  Datum zveřejnění: 16.5.2016