Lovec talentů - vhodné pro studenty a absolventy

Praha, Brno - město

Popis pozice

Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidi. V Manpower, největší personální společnosti na trhu, každý rok pomůžeme najít skvělý job 24 000 lidem a těší nás i spokojenost našich klientů, kteří tak získají 24 000 nových skvělých kolegů. Zajímá tě, jak to děláme? Kontaktuj nás a rádi tě to naučíme! Nastartuj svou kariéru právě s námi!

Co tě čeká?
Jestliže se rád potkáváš s novými zajímavými lidmi, tahle práce tě bude bavit, staneš se totiž lovcem talentů. Svůj pracovní den budeš trávit na sociálních sítích, pracovních portálech a oslovovat na nich zajímavé kandidáty. Sám/a vybereš ty nejzajímavější a dáš s nimi řeč, pokud i tohle klapne, předáš kandidáta svým kolegům konzultantům. A jak najít ty nejlepší?
Kolem sebe budeš mít skvělý a přátelský tým kolegů, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a vše tě naučí.

Profil kandidáta

Co od tebe očekáváme my?
Můžeš být absolvent a klidně i student VŠ, který má nadšení pro práci s lidmi. Určitě se u nás neobejdeš bez angličtiny mluvené i psané, pokud ovládáš i jiný cizí jazyk, budeme nadšení. Fajn bude, pokud tu s námi strávíš min. 20 h/týdně. Hledáme také parťáka do týmu, určitě oceníme my a koneckonců i kandidáti, pokud jsi pozitivní, komunikativní člověk a smysl pro humor ti není cizí.

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?
Pomůžeme ti nastartovat tvoji kariéru a pokud budeš chtít, můžeš u nás i profesně růst. Budeš pracovat v Manpoweru, v největší personální společnosti u nás i ve světě, s atraktivními klienty a na hodně zajímavých projektech! Samozřejmě získáš i motivační finanční ohodnocení obohacené o bonusy. Určitě oceníš i náš přátelský tým, se kterým zažiješ spoustu srandy a moderní, pohodlné pracovní prostředí v centru Prahy (Florentinum).

Dokážeme ti nabídnout různé formy spolupráce a přizpůsobit se tvým časovým možnostem - můžeš s námi spolupracovat na HPP, zkrácený úvazek, DPP i DPČ.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2578064  Datum zveřejnění: 25.5.2016