Asistentka obchodních aktivit

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, lídra na trhu právních služeb ve střední a východní Evropě s centrálou v Praze, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do rozvíjejícího týmu Business Development a Client relations na pozici Asistentky obchodního týmu.

Náplň práce:
• administrativní a organizační podpora obchodních aktivit právníků
• zpracování informací i klientech
• realizace akčního plánu aktivit
• aktivity směřující k rozvoji a budování vztahů s klienty
• správa souvisejících databází
• úzká spolupráce s managementem společnosti

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání
• znalost práce na PC – MS Office zejmína Outlook, MS Word, Excel a Powerpoint
• aktivní přístup k plnění úkolů, flexibilitu a pozitivní přístup
• schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
• dynamičnost a orientaci na výsledek

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném kolektivu
• nástup IHNED
• místo pracoviště v centru Prahy
• benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, účast na firemních akcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2583818  Datum zveřejnění: 30.5.2016