Manažer oddělení pohledávek

Okres Hradec Králové, Okres Pardubice

Popis pozice

Pro velmi schopné a zkušené manažery nabízíme skvělou příležitost být součástí managementu!

Jste analyticky založený člověk? Znáte prostředí oddělení pro pohledávky, exekuce apod? Víte jak motivovat své podřízené?

Nehledáme žádné právníky, ale energické uchazeče z finančního prostředí. Napište nám a dozvíte se více. Vaším zaměstnavatelem bude prosperující společnost a lokalitou okres Hradec Králové a Pardubice.

Náplň práce:
  • odpovědnost za svěřený tým pracovníků na různých oddělení
  • tvorba analýz a procesů ke zlepšování
  • plánování a vývoj
  • komunikace se zákazníky
  • efektivní vymáhání

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • zkušenosti z oblasti financí/rizik/pohledávek alespoň 5 let
  • manažerské schopnosti, vedení týmu lidí

Nabízíme

  • pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • velmi dobré platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • široká škála firemních benefitů (příspěvek na stravování, notebook, telefon a jiné)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2588724  Datum zveřejnění: 1.6.2016