Obchodní zástupce luxusní svítidla

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou architektonických svítidel, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodního zástupce

Náplň práce:
• akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
• vytváření projektů s architekty, projektanty, investory
• reprezentování společnosti
• řízení projektů – spolupráce s projekčním a administrativním oddělením
• pravidelný reporting
• vedení obchodních jednání

Požadavky:
• VŠ vzdělání technického zaměření (ideálně obor elektrotechnika)
• znalost anglického na úrovni min. B2
• praxe v projektové obchodní činnosti ve stavebnictví
• zkušenost nebo vzdělání ve světlech
• ŘP.sk.B
• profesionální vystupování, učenlivost, reprezentativní vzhled, tvůrčí schopnosti a samostatnost

Nabízíme:
• perspektivní práci v dynamicky celosvětově expandující společnosti
• zajímavé uplatnění při vytváření a realizaci projektů s investory, architekty, projektanty
• příjemné pracovní prostředí se siným zázemím
• motivační finanční ohodnocení
• služební vůz, mobilní telefon, notebook

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2592889  Datum zveřejnění: 4.7.2016