Hledá se nový ředitel technických služeb

Olomoucký kraj

Popis pozice

Řízení a koordinace jednotlivých provozů, úseků společnosti ( odpadového hospodářství, správa, údržba a výstavba místních komunikací, veřejné zeleně, veřejného osvětlení, správa městského lesa…..)
Zodpovědnost za chod a výsledky hospodaření celé společnosti, včetně jejího personálního zajištění
Definování a nastavení strategických cílů ve spolupráci s představenstvem společnosti
Vykonávat usnesení představenstva společnosti
Orientace v zákonu o veřejných zakázkách

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání (technického, ekonomického, stavebního…..) směru
  • praxe v manažerské pozici minimálně 5 let
  • zkušenosti s řízením týmu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci
  • nevykonávat člena statutárního orgánu nebo jeho člena u jiné právnické osoby
  • nepodnikat sám na svůj účet bez písemného souhlasu zaměstnavatele

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle zkušeností a praxe + odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební vozidlo i pro soukromé
  • počítač a mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2597301  Datum zveřejnění: 7.6.2016