Vedoucí výroby pro mezinárodní společnost

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí? Nedělám Vám problém komunikace v AJ? Rádi byste pracovali pro mezinárodní stabilní společnost? Máte rád výzvy? Pokud zní Vaše odpovědi ANO, tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, mezinárodní společnosti působící v oblasti potravinářské výroby, hledáme schopného kandidáta na pozici Vedoucí výroby.

Budete mít na starost plánování, řízení, controlling a organizaci výroby.
Dále budete vést tým spolupracovníků.
Budete zodpovědný za produktivitu a optimální nastavení výroby.
Vaší starostí budou přípravy výrobního plánu a dokumentace pro výrobu.
Na denní bázi budete komunikovat s mateřskou společnosti v Itálii.

Profil kandidáta

Určitě byste měl mít praxi s vedením lidí.
Musíte umět komunikovat v angličtině, pokud byste uměl italsky byla by to velká výhoda.
Znalost MS Office je samozřejmostí.
Výhodou bude když budete znát Helios, postupy HACCP a certifikaci IFS, není však podmínkou.
Měl byste být samostatný, flexibilní, zodpovědný.
Musíte být komunikativní, energický, odolný vůči stresu a pozitivně naladěný.

Nabízíme

Stanete se součástí stabilní mezinárodní společnosti, která je na českém trhu více než 20 let.
Práce v příjemném kolektivu.
Nabízíme motivující finanční ohodnocení.
Čeká na Vás řada firemních benefitů (13. plat, mobilní telefon, stravenky,...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2601198  Datum zveřejnění: 11.7.2016