Podpora mezinárodního projektu ve stavebnictví

Litvínov, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Most

Popis pozice

Naším klientem je společnost Technip, světoznámá společnost a leader v oblasti výstavby chemického a petrochemického průmyslu na moři, pobřeží i u nás v Čechách, respektive v Litvínově. Pro tuto pozici hledáme mladého a učenlivého kandidáta, který chce mít ten nejlepší odrazový můstek ve svém životopisu. Obrovskou výhodou pro tuto pozici je, že prakticky nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost, a i přesto Vám bude dána možnost účastnit se mezinárodního projektu.

Někteří za takovými projekty jezdí na druhý konec světa a Vy ho máte zde v Čechách! nastartujte svojí kariéru a odpovězte na inzerát!

  • Sběr dat, jejich analýza a reportování

  • Podpora vedení projektu

  • Kontrola stavu na staveništi

  • Spolupráce s oddělením kvality a klientem

Profil kandidáta

  • Na počátku Vás vyškolíme v Římě, takže žádné hard skills nepotřebujeme

  • Výhodou je zanlost procesů na stavbě a znalost balíčku MS OFFICE

  • Bezpodmínečnou nutností je anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Ochota pracovat šest dnů v týdnu a chuť se vzdělávat

Nabízíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení

  • Podílení se na exkluzivním mezinárodním projektu

  • Denní využití anglického jazyka

  • Stravenky, 5. týden dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2603632  Datum zveřejnění: 10.6.2016