Referent správy dokumentace

Okres Chrudim

Popis pozice

Právě jste dokončili studium a hledáte své první zaměstnání? Pro absolventy ekonomických nebo dopravních oborů máme skvělou příležitost!

Budete pracovat pro zahraniční pobočku společnosti působící v oblasti stavebnictví. Vaším denním chlebem bude správa dokumentace pro autodopravce a zpracování příslušných účetních výkazů. Dále budete spravovat odpočty a platby směřující k dopravcům a řešit příjem a přezkoumání pohledávek.

Profil kandidáta

V našem týmu rádi uvítáme člověka s minimálně středoškolským vzděláním v oblasti ekonomie či dopravy, který se nebojí denně komunikovat v AJ se zahraničními kolegy. Vaší výhodou bude, pokud již máte zkušenosti z oblasti administrativy, přepravy a alespoň základní znalost některého z interních systému. Preferujeme proaktivní osobu, která se nebojí pracovat samostatně tak i v týmu.

Nabízíme

Odměnou Vám bude práce v příjemném prostředí v nově vybudovaných moderních prostorech. Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností, které se pohybuje v průměru 25 000,- Kč měsíčně. Také zde využijete anglický jazyk při komunikaci s centrálou společnosti ve Velké Británii. Dále Vám můžeme nabídnout smlouvu na dobu neurčitou, týden dovolené navíc a možnost závodního stravování.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2606151  Datum zveřejnění: 12.8.2016