Servisní technik v oboru automatizace

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš pravou rukou zákazníků, když se jim něco porouchá a ty budeš ten, kdo jim zachrání krk a vyřeší problém. Týká se to jak zákazníků tady v ČR, ale může se stát, že si uděláš výlet i do zahraničí. 90 % těch zákazníků působí v oblasti automotive.
Na starost budeš mít také preventivní prohlídky, to aby k těm poruchám docházelo co nejméně.
V případě, že bude něco velmi naléhavého a neodkladného, tak budeš servisní podpora pro zákazníka.
Budeš jim poskytovat poradenství, cenné rady a školení jak se strojem pracovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání v mezinárodní stabilní společnosti.
Je zde příjemný kolektiv a pěkné prostředí.
Zaškolení bude probíhat ve Francii/Německu.
Dostaneš možnost profesního a osobního rozvoje.
Budeš jezdit ve služebním voze Škoda Octavia Combi.
Nastoupit můžeš kdykoliv, čím dříve tím lépe.
Čeká na tebe řada firemních benefitů (Home office, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, možnost příspěvku na penzijní připojištění,...)

Informace o náboru

Tvým zaměstnavatelem bude stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti automatizace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní stabilní společnost působící v oblasti automatizace

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika/Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického nebo strojírenského zaměření.
Pokud máš praxi na podobné pozici, tak je to určitě vítáno.
Musíš mít platnou vyhlášku č. 50 min. §6.
Bude určitě potřeba, abys uměl anglicky, kvůli komunikaci s vedením a i se zákazníky.
Musíš být samostatný, flexibilní, ochotný cestovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2612185   Datum zveřejnění: 17.10.2016