Back office s AJ se zaměřením na logistiku

Pardubický kraj

Popis pozice

Budete mít na starost kompletní správu vozového parku, to zahrnuje dohled o všech údajích o vozidlech
Vaší starostí bude zajištění pravidelných prohlídek STK, kontrola zdanění vozidel.
Dále budete řešit veškeré stížnosti, kontrolovat chybějící data.
Veškerá data budete zaznamenávat do systému SAP.

Profil kandidáta

Od Vás požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
Často budete komunikovat v angličtině, proto je potřeba minimálně úroveň B2.
Jsou potřeba zkušenosti na pozicích v logistice.
Měl byste být schopen odolávat tlaku, být iniciativní a pracovitý.

Nabízíme

Stanete se součástí mezinárodní stabilní společnosti.
Práce v příjemné prostředí a super lidmi.
Nabízíme motivující finanční ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou.
Dále budete mít i řadu firemních benefitů, např. týden dovolené navíc, stravenky a řadu dalších výhod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2621592  Datum zveřejnění: 25.7.2016