Pracovník/-ce kontroly kvality Příbram

Okres Příbram

Popis pozice

Hledáme šikovné kandidáty na pozici: Kontrolor kvality pro výrobní společnost se sídlem v Příbrami. Náplň práce zahrnuje - vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu, administrativu, práci na PC, spolupráci při zavádění nových kontrolních metod a jejich vyhodnocování.

Místo výkonu práce: Příbram

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu (12-ky) - práce o víkendu

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení s ohledem na předchozí znalosti a zkušenosti
  • věrnostní a stabilizační benefity
  • finanční bonusy
  • podpora sportovních aktivit
  • vzdělávací programy
  • podnikové stravování + příspěvek na stravu

Vlastnosti ideálního kandidáta:
  • min. vzdělání SOU technického směru / praxe na obdobné pozici
  • fyzickou zdatnost
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat na směny (včetně víkendů - pokud vyjde směna v nepřetržitém provozu)

Životopisy zasílejte prostřednictvím tlačítka "odpovědět" - všichni kandidáti, kteří splňují podmínky přijetí, budou přizváni k osobnímu pohovoru. Pro více informací volejte na 739 343 024, 383 837 560

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2623324  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 - 20 000 Kč/měs