Technolog Příbram - vhodné i pro absolventy technického zaměření

Okres Příbram

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou vytlačovaných plastových desek se sídlem v Příbrami hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technolog!!

Místo výkonu práce: Příbram
Nástup: Ihned (dle dohody)

Náplň práce:
  • tvorba a hodnocení pracovních postupů průmyslového lakování, extruze a obrábění
  • školení pracovních postupů
  • denní kontrola nastavení výrobních procesů
  • příprava a kontrola výkresové dokumentace pro obrábění a ohýbání
  • kontrola nákladů v rámci oddělení
  • příprava a dohled nad výrobními zkouškami
  • kompletní zavádění nových technologií a produktů do výroby
  • hodnocení vlivů technologie a surovin na kvalitu
  • schvalování vstupů do výroby
  • tvorba a údržba výrobních postupů
  • vyhodnocování proveditelnosti zakázek

Požadavky:
  • VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na polymerní a povrchovou chemii
(vhodné i pro absolventy) nebo tříletá praxe na pozici technologa
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • NJ/AJ - komunikativní
  • technická zdatnost
  • důslednost, preciznost, spolehlivost
  • časová flexibilita

Nabízíme:
  • výše mzdy se odvíjí od vašich předchozích znalostí a zkušeností
  • zázemí a know-how silné mezinárodní společnosti
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • podpora dalšího vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • věrnostní a stabilizační benefity
  • příspěvek na relokaci

Životopisy prosím zasílejte v českém a anglickém / německém jazyce prostřednictvím tlačítka odpovědět. Pro více informací volejte na 739 343 024.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2623397  Datum zveřejnění: 27.6.2016