PHP vývojář

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Jste člověk, který se vyzná v PHP programátorství a nechybí Vám nadšení do nových věcí? Náš klient rozšiřuje svůj tým pro nové projekty a hledá pracovníky PHP vývojáře - možnost spolupráce na IČO i HPP!

Vaším úkolem bude vyvíjet webové aplikace s důrazem na intuitivní rozhraní pro uživatele.

Profil kandidáta

Hledáme PHP programátora/vývojáře, který se dokáže zorientovat v již vytvořeném frameworku,

pracuje s PHP 5

a již má zkušenosti s vývojem jakýchkoli webových aplikací.

Potřebujeme samozřejmě člověka schopného s otevřeným přístupem a inovativními myšlenkami.

Nabízíme

Nabízejí pracovní smlouvu, nebo práci na ŽL a velký prostor pro seberealizaci.

Dále také flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu, adekvátní finanční ohodnocení, bonusy, proplacené přesčasy.

Je zde možnost vzdělávacích kurzů, školení.

Benefity mají 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, notebook, mobilní telefon a možnost půjčení firemního vozidla.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2624279  Datum zveřejnění: 8.8.2016