Trainee program (Process Engineer) ve společnosti Simoldes Plásticos

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Lipovka, Rychnov nad Kněžnou
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned popřípadě dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete získat praxi po škole? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Tak hledáme právě Vás! Aktuálně pro společnost Simoldes Plásticos obsazujeme pozici Process Engineer Trainee!

Řízení a překlady dokumentace týkající se procesu a vývoje výroby.
Asistence nadřízenému Procesnímu inženýrovi.
Učení se postupům, které by měly vést k zefektivnění procesu ve výrobě.
Sjednocení procesní dokumentace v souladu s ostatními výrobními závody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
Práci v prostředí úplně nové moderní výrobní haly.
Možnost služebních cest do zahraničí (Portugalsko, Polsko).
Dobré platové podmínky.
Řada firemních benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené,...)
Nástup ideálně ihned.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Simoldes Plásticos je výrobcem plastových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, strojírenské výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Absolventy vysoké školy (technické, strojírenství výhodou) s velmi dobrou angličtinou (část týmu jsou cizinci).
Člověka, kterého zajímá oblast auto-motive.
Člověka ochotného učit se novým věcem a rozvíjet se.
Člověka, který má ambice růst ve své kariéře, protože zde je pro to prostor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2636895   Datum zveřejnění: 29.9.2016