Obchodní konzultant/ka - Středočeský kraj

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost zaměřující se na komplexní dodávky v oboru elektrických pohonů, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ‘’Obchodní konzultant’’.

Praxe, ani technické vzdělání není podmínkou.

Náplň práce:
oslovování stávajících klientů s novými produkty společnosti
vyhledávání nových kontaktů
práce s interním CRM systémem
komunikace s klientem až do fáze objednání produktů

Profil kandidáta

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace v písemné podobě), výhodou Polský jazyk
prozákaznický servis
komunikativnost a obchodní dovednosti
‘’tah na branku’’ a aktivní přístup

Nabízíme

Nabízíme:
práci na plný úvazek na dobu neurčitou
fixní plat + motivující finanční ohodnocení
možnost profesního růstu
přátelský kolektiv
profesionální přístup
benefity: příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na dopravu, individuální rozvržení pracovní doby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2650867  Datum zveřejnění: 18.7.2016