Finanční účetní

Hlavní město Praha

Popis pozice

  • Zadávání přijatých faktur do účetního systému Helios
  • Zajištění procesu schvalování (workflow)
  • Zodpovědnost za zaúčtování faktur dle účetních standardů a interních procesů
  • Časové rozlišení, podklady pro dohadné položky
  • Evidence a párování záloh, zápočty
  • Zodpovědnost za saldo a inventury vybraných účtů
  • Účast na závěrkách, auditu a komunikace s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • Základní znalost účetnictví a daňové legislativy - DPH
  • Vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Smysl pro přesnost a detail
  • Nástup ihned!

Nabízíme

U nás získáte:
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je lídrem českém i mezinárodním trhu
  • Přátelský kolektiv připravený podpořit váš úspěšný vstup do společnosti
  • Modernější pracovní prostředí (konceptu Living Office) v centru Prahy – Florentinum
  • Firemní benefity: stravenky, cafeteria systém, 5 týdnů dovolené, sick days, odborná školení, možnost práce na home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2650921  Datum zveřejnění: 18.7.2016