Zkušený obchodník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Kolínsko, Pardubicko, Královéhradecko, Trutnovsko, Jihlavsko, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás obchod? Už jste někdy něco prodal a měl z toho radost? Pak hledáme přímo Vás, obchodníka, který bude partnerem pro naše klienty. Někoho, kdo na sobě chce pracovat a zlepšovat své schopnosti.

Pro českou společnost s dlouholetou tradicí a vlastními technologickými řešeními působící v oblasti stlačeného vzduchu hledáme zkušeného obchodníka, který rozšíří stávající obchodní tým. Obchodníka s dobrým technickým zázemím, který má zkušenosti s prodejem v této nebo podobné oblasti. Důležitou součástí Vaší práce budou i akvizice nových obchodních partnerů, v začátcích to bude Vaše priorita. Budete prodávat technologická řešení a výrobky, které jsou díky vlastnímu dlouholetému vývoji a inovacím na trhu jedinečné.

Náplň práce:
- komplexní péče o zakázky, od nabídky až po finální prodej
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- rozšiřování portfolia zákazníků
- spolupráce s dealerskou sítí
- analýza trhu a reporting

V začátcích bude Vaším úkolem především akvizice nových obchodních partnerů a to v regionech Praha, Kolínsko, Pardubicko, Královéhradecko, Trutnovsko, Jihlavsko.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
- zkušenosti s prodejem v technické oblasti
- velmi dobré komunikační schopnosti
- flexibilita

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení odvíjející se od Vašich obchodních výsledků
- jistotu dlouhodobé perspektivy
- služební automobil i k soukromým účelům
- home office
- mobilní telefon, notebook, stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná česká společnost s dlouholetou tradicí působící v oblasti stlačeného vzduchu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technický

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2652731   Datum zveřejnění: 23.9.2016