Pracovník/ce obchodního oddělení - přímo do kmene lukrativní společnosti!

Brno - 2 minuty od hlavního nádraží, Brno - město

Popis pozice

  • Bude se starat o administrativní agendu
  • Bude budovat vztahy se stávajícími klienty
  • Bude se také částečně věnovat vyhledání nových obchodních příležitostí
  • Bude pracovat v kanceláři 2 min od hlavního nádraží v Brně

Profil kandidáta

Ideální kandidát:

  • je komunikativní
  • umí dát zákazníkovi potřebnou péči
  • nebojí se administrativy a práce s dokumenty
  • je zapálený obchodník a nevyděsí ho neznámé vody
  • má předchozí zkušenost s obchodem, popř. s oslovováním zákazníků
  • vyzná se v práci s počítačem
  • je pozitivně naladěný/á, dravý/á, energický/á a dokáže zaujmout

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení (fixní a bonusové)
  • 90 Kč stravenka/den
  • 25 dní dovolené
  • jedinečná možnost kariérního růstu
  • individuální přístup
  • stabilní pracovní doba (8:00-16:30) – práce od pondělí do pátku
  • smlouvu přímo pod společností – nejedná se o agenturní zaměstnání!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2652879  Datum zveřejnění: 10.10.2016