Technický obchodní zástupce

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi obchod? Orientujete se v průmyslových oborech? Máte zkušenosti s dodávkou řídících či technologických systémů např. z chemické, energetické, elektrotechnické či automobilové oblasti? Pak hledáme přímo Vás, zkušeného a technicky zdatného obchodníka, který bude partnerem pro naše klienty.

Důležitou součástí Vaší práce budou i akvizice nových obchodních partnerů, v začátcích to bude Vaše priorita. Vaší lokalitou bude celá Česká republika, případně státy na území Evropy, místo pracoviště v okrese Ústí nad Orlicí.

POPIS POZICE
- prodej komplexních řešení procesní automatizace v průmyslových oborech
- samostatné řešení zakázek se zákazníky
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- rozšiřování portfolia zákazníků
- vedení obchodní dokumentace
- vyřizování objednávek
- podpora zákazníků v oblasti zprostředkování technické podpory
- návrhy úprav stávajících výrobků a služeb na základě požadavků zákazníků
- sledování konkurenčních firem a jejich produktů

PROFIL KANDIDÁTA
- SŠ vzdělání (technického nebo obchodního zaměření), výhoda zaměření na elektro
- praxe v oboru min 2 roky
- obchodní zkušenosti v oblasti dodávek technologických, řídících aj. systémů průmyslu (např.
energetika, potravinářství, životní prostředí, chemie, petrochemie, automobilový průmysl atd.)
- základní znalosti problematiky dodávek automatizační techniky slaboproudých a silnoproudých
elektroinstalací v průmyslových odvětvích a stavebnictví
- obchodní a strategické myšlení
- AJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk.B
- práce na PC – pokročilá úroveň
- komunikativní, samostatný

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
- možnost kariérního i odborného růstu
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody (stravenky, očkování, příspěvky k životnímu a pracovnímu výročí, atd.)
- mobilní telefon, notebook, služební automobil
- možnost home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost působící na trhu již více jak 25 let ve vývoji, výrobě v oblasti bezdrátových přenosů dat a řídících aplikací pro průmysl a technologické systémy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2652892   Datum zveřejnění: 23.9.2016