Hledáme "machra horizontkáře", 2 směny, příspěvek na ubytování, Táborsko

Okres Tábor

Popis pozice

Jste "MACHR" přes horizontky? Máte zkušenosti s obsluhou klasické nebo CNC horizontky? Nebo dokonce máte zkušenosti s programováním CNC? Máme pro Vás zajímavou nabídku práce!

Profil kandidáta

Práce Jihočeský kraj okres Tábor Tábor Výroba a průmysl Obsluha výrobních strojů Hledáme "MACHRA HORIZONT...
Hledáme "MACHRA HORIZONTKÁŘE", 2 směny, příspěvek na ubytování, Táborsko
firma: ManpowerGroup s.r.o.ODPOVĚDĚT
Požadujeme
  • praxi s obsluhou horizontky 2 roky (CNC nebo klasiky)
  • znalost řídícího systému Heidenhain (Fanuc, Siemens)
  • znalost programování CNC velkou výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • flexibilitu, zodpovědnost

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání v rodinné firmě na Táborsku
  • práci na moderních strojích
  • mzdové hodnocení dle zkušeností a praxe (možnost vyjednávání)
  • odměny, příplatky, 20 dní dovolené
  • možnost zajištění ubytování i s příspěvkem
  • 20 dní dovolené
  • možnost profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2658538  Datum zveřejnění: 22.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000