Brigáda snů kuchaři pro olympijský park na Lipně, ubytování a strava zdarma

Lipno, Jihočeský kraj

Popis pozice

PRO OLYMPIJSKÝ PARK RIO – LIPNO 2016 HLEDÁME VELKÝ POČET BRIGÁDNÍKŮ – KUCHAŘŮ na obsluhu stanů s občerstvením (kuchaře – palačinkář, grillman, gyrosman, noodleman, pastaman, pizzaman, saladman, pomocné kuchaře). Ubytování a stravování je zajištěno zcela zdarma po celou dobu brigády.

Startujeme 3.8.2016 (minimální délka brigády je 10 dní, včetně víkendů). Akce trvá do 21.8.2016.

Na brigádu můžeš nastoupit i v průběhu trvání celé akce.
Pracovní doba od 7,00 – 2,00 (směny budou rozděleny na ranní a odpolední, max. 10 hodin denně).

Ubytování pro všechny brigádníky bude zajištěno v TOP kempu s postelí, hotelu nebo penzionu. Pokud chceš na brigádu dojíždět – dostaneš příspěvek na dopravu .

Profil kandidáta

  • Platný potravinářský průkaz
  • Věk min. 16 let
  • SPOLEHLIVOST !!!!!
  • Zkušenosti v gastronomii nebo vyučení v oboru (pro zájemce o pozici kuchař, barman)

Nabízíme

Nabízíme:
Kuchaři od 130 Kč/h, pokud budete šikovný, můžete mít i 300 Kč/h
Zajištěné a hrazené ubytování nebo příspěvek na dopravu
Strava po celý den zdarma (snídaně, oběd, večeře)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renata Vodová
+420604226079
ID: 2658689  Datum zveřejnění: 22.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 - 300 Kč/h