HR koordinátor Mikulov, nástup ihned

Mikulov, Jihomoravský kraj, Okres Břeclav, Okres Znojmo

Popis pozice

Budete se podílet na:
• Každodenním fungování HR oddělení v oblasti recruitmentu
• Implementaci nového HR informačního systému, což je velká výzva
• Rozvoji a nových nápadech, jak dělat věci lépe

Profil kandidáta

Ideální kandidát/ka:
• Má již nějaké zkušenosti z prostředí HR – min. 1 rok na obdobné pozici
• Je absolvent/ka či student/ka VŠ
• Zná základy zákoníku práce
• Nebojí se práce s PC a ovládá prostředí Excelu
• Uvítá užívání angličtiny v každodenní praxi
• Je komunikativní a týmový člověk

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• Možnost získat nové zkušenosti v oblasti HR
• Možnost být součástí týmu při implementaci nového systému
• Práci na HPP
• Nástup IHNED
• Motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie)
• 23 dní dovolené
• Stravenky, školení, vzdělávací kurzy, příspěvek na sport/kulturu
• Flexibilní pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2661584  Datum zveřejnění: 16.8.2016