Bud Parťákem v naší sladěné výrobní společnosti Aperam. Přidej se do našeho týmu - do výroby.

Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Zbystřete své smysly! Nabízíme Vám pracovní pozici, která je skvěle dostupná (doprava MHD přímo na místo) a navíc za lákavé mzdové ohodnocení. A co Vás zaručeně potěší, jsou bonusy a podíly na zisku, které u nás dostanete. Navíc budete pracovat ve společnosti, která získala ocenění nejlepšího zaměstnavatele roku 2014 v Ústeckém regionu.

Vaší náplní práce bude výroba kovových trubek na různých linkách a pokud máte průkaz na VZV nebo jeřáb, tak pro Vás máme možnost pozice Manipulanta.

Profil kandidáta

Potřebujeme především od Vás ochotu pracovat na 3 směnný nebo nepřetržitý provoz.
Vzdělání ani praxi pro nás není rozhodující, vše Vám pečlivě vysvětlíme a zaučíme. :)

Nabízíme

Hrubou mzdu 14.000 Kč a více dle zkušeností kandidáta a to samozřejmě není vše! Máte zde nárok na podíl na zisku (až 3 platy navíc), osobní a kolektivní ohodnocení, stravenky až 130 Kč za směnu, pojištění a další zajímavé benefity a to vše v atmosféře rodinné pečující firmy:-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2663206  Datum zveřejnění: 26.7.2016