Asistentka vedení/ Recepční, s řidičským průkazem, nástup ihned

Praha Čakovice, Praha

Popis pozice

  • Administrativa - zpracování jednoduchých smluv, vytváření reportů
  • Obchůzky pošty, katastr, operativní asistence pro vedení společnosti
  • Vítání návštěv, vyřizování telefonátů

Profil kandidáta

Na pozici je nezbytné mít:
  • ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou, zkušenosti v administrativě
  • aktivní řidičský průkaz sk. B – firemní auto k dispozici
  • nástup ihned nebo v průběhu srpna
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • aktivní a pozitivní přístup k práci, ochota, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • HPP, plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné rodinné pracovní prostředí, krásné prostory
  • Flexibilní pracovní doba (pondělí – pátek, pátky do 12:00)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost pronájmu služebního bytu
  • Lokalita Praha - Čakovice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2663212  Datum zveřejnění: 26.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou