Vychovatelka / Osobní asistentka s řidičským průkazem

Praha

Popis pozice

S nástupem ihned nebo od září hledáme na dlouhodobou spolupráci milou, zodpovědnou a starostlivou vychovatelku na přímou péči o sedmiletou dívku.

Co vás čeká?
  • vyzvedávání ze školy, doprovod na kroužky
  • pomoc s domácími úkoly – např. v angličtině
  • příprava lehkých jídel (v domácnosti je hospodyně)
  • komunikace s rodiči, dopoledne administrativní pomoc v rodinné firmě

Profil kandidáta

  • laskavá, milá, časově flexibilní osoba s pozitivním vztahem k dětem
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně pedagogické/ humanitní zaměření, zkušenosti s přímou péčí o děti
  • aktivní řidičský průkaz sk. B – auto k dispozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • morální a trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • HPP, plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné rodinné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba (pondělí – pátek 10:00 – 18:00)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost pronájmu služebního bytu
  • Lokalita Praha – Čakovice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2663225  Datum zveřejnění: 26.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou