Samostatná účetní v Mladé Boleslavi

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav
  • Nabízený plat (hrubého): 25 000 - 40 000 Kč/měsíc dle zkušenosti.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta působící v oblasti automotive hledáme Samostatnou účetní:

Máte zkušenosti s podvojným učetnictvím a jste v něm samostatná/ý?
Dokážete zpracovávat mzdy a orientujete se ve mzdovém účetnictví?
Jste zodpovědná, spolehlivá a samostatná osoba?

Pak hledáme právě Vás!

Jiné výhody

Nabízíme Vám platové ohodnocení dle Vašich zkušeností v rozmezí 25 000 Kč - 40 000 Kč.
Nabídneme Vám samostatnou, zodpovědnou pracovní pozici, kde se budete jednat napříč firmou, také se zaměstnanci firmy a s dalšími institucemi státního aparátu.
Dále Vám nabízíme práci s možností osobního a profesního rozvoje, práci v mladém kolektivu a další zaměstnanecké výhody jakou jsou stravenky, měsíční prémie atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Administrativní a ekonomické znalosti

Mzdové účetnictví - pokročilý

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Windows - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A Váš profil?

Určitě musíte mít zkušenosti v podvojném a mzdovém účetnictví min. 3 roky, znalost zákoníku práce a související legislativy a praxi při zpracovaní DPH a daně z příjmu PO.
Dále požadujeme uživatelskou znalost MS Office a středoškolské vzdělání.
Výhodou je znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ), ale není podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Václava Klementa 846
293 01 Mladá Boleslav

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Polatová
Tel.: 314004249
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2663301   Datum zveřejnění: 31.8.2016