Manažer týmu back office

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Tři klíčové ukazatele: Znalost finančnictví, výborné manažerské zkušenosti a zájem o práci v mezinárodním prostředí - stačí na to, abyste získali svou vysněnou práci!

Naším cílem je nalézt zkušené manažery pro vedení týmu back office pracovníků. Budete pracovat pro jednu z nejvýznamnějších firem ve stavebním průmyslu. Hlavním úkolem pro Vás bude vést, podporovat a motivovat administrativní pracovníky. Místo výkonu práce je v okrese Chrudim - cca 25 km jižně od Pardubic

Jdete do toho? Tak čtěte dál!

Dále budete mít na starosti:

  • Zajišťování důsledného postupu procesů

  • Řešení požadavků a péče o zákazníky

  • Dodržování KPI's a termínů

  • Optimalizace procesů a vyhledávání příležitostí ke zlepšení

  • Efektivní poskytování služeb klientům

  • Dohled nad činnostmi obchodní administrativy a podpora kooperace všech členů v týmu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na vedoucí pozici v rámci provozního nebo ekonomického prostředí

  • Znalosti prevence rizik a podvodů, procesy pohledávek

  • Schopnosti vedení týmu lidí a práce pod tlakem

  • Výhodou je znalost účetnictví

  • Zaměření na detail

Dovednosti:

  • Potřebujete dobré dovednosti s prací na PC

  • Znalost systému SAP výhodou, nutnost znalostí jiného ERP systému

  • Výborné komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce

  • Nadšení do práce, pozitivní přístup, samostatnost a také protýmovost

Nabízíme

  • Velmi zajímavé možnosti uplatnění pro ty, kteří mají za cíl přispívat k budování dobrého jména společnosti

  • Odpovídající platové ohodnocení s dalšími výhodami

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Intenzivní školení v zahraničí

  • Prostředí mezinárodní společnosti, moderní prostory

  • Příležitost k rozvíjení profesních dovedností

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2665278  Datum zveřejnění: 27.7.2016