Risk Manažer/ka

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je Vám znám proces posuzování rizik ve finanční sféře? Jste osoba, která si dokáže prosadit svůj názor a umí jej obhájit? Nenabízíme pouze pracovní příležitost, nabízíme možnost uplatnit své schopnosti v silné skupině a získat nové obzory!

Zastupujeme klienta v okrese Pardubice, který působí ve finančnictví. Pokud je ve Vašem zájmu pracovat na manažerském postu a splňujete níže uvedené, rádi prokonzultujeme Vaše možnosti.

V rámci Head of Risk Management budete zodpovědný za:

- poskytování poradenství, servisu a konzultace v oblasti risk managementu
- řízení úvěrového portfolia, oceňování a posuzování rizik
- poradenství v oblasti dataminingu a zpracování dat
- spolupráci a komunikaci s externí firmou
- zdokonalování a vývoj procesu/produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

V této společnosti získáte:

- perspektivní zaměstnání u stabilní nadnárodní společnosti
- pracovní působnost v moderním prostředí
- manažerský post s vedením menšího počtu lidí
- 5 týdnů dovolené a 3 Sick Days
- další tradiční benefity včetně home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Finanční oblast

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Získáte tuto práci pokud:

- máte VŠ vzdělání
- aktivně se domluvíte anglicky
- máte alespoň 5 let zkušenosti v rámci credit risk
- jste profesionál v analýzách portofila
- máte velmi dobré analytické schopnosti a dovednosti statistiky
- si rozumíte s počítačem - pokročilá znalost MS Excel
- jste samostatný a pracujete proaktivně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
53002 Pardubice
ID: 2666745   Datum zveřejnění: 29.9.2016