Pojďte si vydělat s E.ON - až 24 000 KČ/měsíc! (Administrativní pracovník)

Brno - město

Popis pozice

  • pečovat o naše stávající zákazníky
  • vyřizovat jejich telefonické požadavky a dotazy (nejedná se o aktivní oslovování a prodej)
  • zpracovávat elektronickou a písemnou korespondenci

Profil kandidáta

Jaký bys měl/a být?

  • komunikativní člověk s příjemným hlasovým projevem a písemným projevem
  • mít zájem o práci a chtít pracovat
  • ochotný/á se vše nové naučit a nebát se většího množství nových informací
  • schopný a znalý práce na PC
  • můžeš být klidně i absolvent bez zkušeností!

Nabízíme

  • nástupní základní mzdu 15050 Kč, první navýšení mzdy již po zaškolení na 17050 Kč + odměna za úspěšné zvládnutí adaptačního procesu
  • po zapracování mzda až 24 000 Kč
  • kvartální bonusy
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • 90 Kč stravenky ihned po nástupu, možnost stravování přímo v areálu
kvalitní zaškolení (3 měsíce)
  • jedinečnou možnost zdokonalit se v administrativě a v komunikaci
  • zázemí stabilní společnosti, která investuje do vzdělávání
  • příležitost k jedinečnému kariérnímu růstu
  • nástup IHNED
  • místo výkonu práce – centrum Brna v dosahu MHD

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2667437  Datum zveřejnění: 10.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000-24 000