Pojisti si kariéru! zákaznický servis - 22 tis.fix+bonusy

Hlavní město Praha

Popis pozice

Jsme úspěšná společnost s dlouhou historií a mezinárodním zázemím. Staráme se o životy našich klientů prostřednictvím pojištění a řízení investic tím správným směrem. Právě nyní přijímáme nové členy, kteří s námi pomohou pozitivně ovlivnit život ostatních a rozvíjet sebe, zároveň však posouvat dál celou společnost. Chopte se příležitosti, získejte cenné zkušenosti do životopisu a staňte se součástí silné a fungující společnosti.

Co Vás u nás čeká?
Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Nevoláte žádné slepé kontakty, nýbrž spokojené zákazníky využívající naše produkty. Čeká Vás péče o zákazníka, prodej doplňkových služeb, administrativní činnost, dále pak telefonická a emailová komunikace.

Co Vám za to nabízíme?
  • Záleží nám na spokojenosti a potřebách našich zaměstnanců. Proto je pro nás samozřejmostí nadstandardní ohodnocení a široká škála benefitů.
  • Dáme Vám fixní mzdu 21-22.000 Kč a neomezenou bonusovou složku.
  • U nás se nemusíte bát stereotypu či nudy. Všechny naše zaměstnance se snažíme prostřednictvím rozvoje a školení posunou výš a podpoříme je v jejich vizích.
  • Zakládáme si na přátelském kolektivu a dobrých mezilidských vztazích.
  • Pracujeme v moderním a příjemném prostředí v centru Prahy.

Staňte se jedním z našich spokojených zaměstnanců, zašlete nám životopis na email [email protected] nebo zavolejte na 226254967 a máte téměř vyhráno.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2668747  Datum zveřejnění: 29.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000-28.000 Kč