Operátor logistiky - Řidič VZV - Škoda Auto - Kvasiny

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kvasiny, Rychnov nad Kněžnou
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
23000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovat ve 3 směnném provozu na pozici Operátor logistiky v prostorách Škoda Auto v Kvasinách.
Vašimi povinnostmi bude expedice drobného zboží, výrobků a součástí v malých přepravkách včetně rozvozu nebo např. ukládání přepravek do regálových zásobníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Je toho opravdu hodně, co Vám můžeme nabídnout:

• REÁLNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 28 000 KČ, OD 1.1.2017 AŽ 30 000 Kč
• Možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+1700 Kč / měsíc)
• Práci na hlavní pracovní poměr – smlouva na 1 rok
• Dovolená 25 dní
• Možnost přestupu pod kmen Škoda Auto (po 12. měsících)
• Náborový příspěvek 3000 Kč
• Příplatek za vícesměnný režim 3300 Kč / měsíc od 1.1.2017
• Příplatek za takt 550 Kč / měsíc
• Příplatek za odpolední a noční směnu 1500 Kč / měsíc
• Příplatek za přesčasy a víkendy
• Stravenka 45 Kč / směna
• Osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
• Relokační příspěvek až do výše 1500 Kč / měsíc
• Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování 1500 Kč
• Svozové autobusy ze směrů: Králíky, Hradec Králové, Svitavy, Nowa Ruda, Pardubice
• Další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

ŠKODA AUTO

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nemusíte mít zkušenosti s touto pozicí, můžeme Vám toho spoustu naučit!

Abyste mohli nastoupit na tuto pozici, je potřeba mít minimálně základní vzdělání a platný řidičský průkaz sk.B.
Pokud máte platný průkaz VZV je to určitě výhoda, pokud je propadlý, můžeme Vám zajistit přezkoušení a obnovu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Kvasiny 145
51702 Kvasiny

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Kulichová
Tel.: 702189414, 491204029
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2668792   Datum zveřejnění: 11.11.2016