Rozumíte klimatizacím a jste obchodník?

Praha

Popis pozice

Rozumíte vzduchotechnice, klimatizacím a k tomu vás baví obchod? Pak máme pro Vás ideální práci pro mezinárodní společnost, kde můžete využít váš potenciál a rozšířit obchodní tým.

Co budou klíčové úkoly obchodně technického manažera?

  • zodpovídá za plynulý chod kanceláře Obchodního zastoupení pro oblast Čech
  • aktivně vyhledává zákazníky v regionu Čechy
  • cíleně vyhledává a spolupracuje s projektanty
  • monitoruje připravované a realizované stavební projekty
  • sleduje a vyhodnocuje konkurenci
  • osobně navštěvuje a spolupracuje se stávajícími i potencionálními zákazníky
  • aktivně se podílí na prodeji ventilátorů a VZT jednotek – návrhy, poradenství, cenové nabídky, technická podpora, technická dokumentace, vč. spolupráce se zákazníkem při realizaci zakázky
  • spolupodílí se na vyřízení reklamací
  • spolupracuje na přípravě a realizaci prezentace firmy Rosenberg s.r.o. na veletrzích a výstavách a osobně se jich zúčastní (cca 1 – 2 akce ročně)

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření, znalost tech. výkresů
  • Praxe v oboru vzduchotechniky (zkušenost s navrhováním VZT jednotek a ventilátorů)
  • Znalost práce na PC (EXCEL, Word, Internet...)
  • NJ nebo AJ aktivně
  • Komunikativnost, obchodní dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Týmová spolupráce
  • Ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě (německý majitel)
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2673567  Datum zveřejnění: 2.8.2016