Raději trávíš čas v terénu než v kanceláři? Přidej se k nám! Obchodní zástupce

Praha

Popis pozice

Chtěl bys pracovat pro nadnárodní společnost, která působí na trhu již 90 let a je evropským leaderem v distribuci kompletního sortimentu pro chod kanceláře a pracoviště?
Baví tě B2B obchod a komunikace s klienty?
Raději trávíš čas v terénu než v kanceláři a nedělá ti problém chodit pěšky?
Toužíš po práci, kde ti bude postupem času umožněn kariérní postup?

Pokud si na všechny otázky odpověděl ANO, tak hledáme právě TEBE!

Profil kandidáta

Co od tebe očekáváme?
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Prax v obchodě a chuť pracovat v něm nadále
  • Prozákaznický přístup a příjemné vystupování
  • Odolnost vůči stresu a dynamičnost

Nabízíme

Co Ti umíme nabídnout?
  • Práci v mezinárodní společnosti, která působí v 42 zemích světa
  • Možnost kariérního růstu (každý u nás začíná jako obchodník)
  • Po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou
  • Důkladné zaškolení
  • Auto (i k soukromým účelům), tablet, telefon, stravenky
  • Skvělý team kolegů a ještě skvělejší teambuildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2673583  Datum zveřejnění: 2.8.2016